Rijschema’s Veld najaar 2021

Aanwezig
Datum Wedstrijd Tijd Accommodatie Vertrek Rijden Vertrek vanaf
11-9-2021 Nic./Hoogkerk A1 Drachten/Van der Wiel A1 10:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 09:00
18-9-2021 DOS ’46 A2 Nic./Hoogkerk A1 13:45 Tussenboerslanden (Nijeveen) NIJEVEEN 11:45 Jorine, Luke, Kees Nic.
25-9-2021 Nic./Hoogkerk A1 DVO/Accountor A2 12:30 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:30
2-10-2021 Wageningen A1 Nic./Hoogkerk A1 11:30 Binnenveld WAGENINGEN 08:30 Busje + Britt Nic.
9-10-2021 Nic./Hoogkerk A1 De Meeuwen A1 12:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:00
16-10-2021 SKF A1 Nic./Hoogkerk A1 12:30 Sportpark De Groene Velden VEENENDAAL 09:30 Busje +Thijs Nic.
23-10-2021 Nic./Hoogkerk A1 Unitas/Perspectief A1 12:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:00
30-10-2021 Drachten/Van der Wiel A1 Nic./Hoogkerk A1 10:15 Sportcomplex Sportlaan DRACHTEN 08:45 Stefan, Koert, Marit Hoogkerk

 

 

 

A1

Aanwezig
Datum Wedstrijd Tijd Accommodatie Vertrek Rijden Vertrek vanaf
11-09-2021 Nic./Hoogkerk A1 Drachten/Van der Wiel A1 10:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 09:00
18-09-2021 DOS ’46 A2 Nic./Hoogkerk A1 13:45 Tussenboerslanden (Nijeveen) NIJEVEEN 11:45 Jorine, Luke, Kees Nic.
25-09-2021 Nic./Hoogkerk A1 DVO/Accountor A2 12:30 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:30
02-10-2021 Wageningen A1 Nic./Hoogkerk A1 11:30 Binnenveld WAGENINGEN 08:30 Busje + Britt Nic.
09-10-2021 Nic./Hoogkerk A1 De Meeuwen A1 12:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:00
16-10-2021 SKF A1 Nic./Hoogkerk A1 12:30 Sportpark De Groene Velden VEENENDAAL 09:30 Busje +Thijs Nic.
23-10-2021 Nic./Hoogkerk A1 Unitas/Perspectief A1 12:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:00
30-10-2021 Drachten/Van der Wiel A1 Nic./Hoogkerk A1 10:15 Sportcomplex Sportlaan DRACHTEN 08:45 Stefan, Koert, Marit Hoogkerk

A2

Aanwezig
Datum Wedstrijd Tijd Accommodatie Vertrek Rijden Vertrek vanaf
11-09-2021 VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A1 Nic./Hoogkerk A2 14:00 Sportcomplex Haule HAULE 12:30 Lejanne, Lieke, Mike Hoogkerk
25-09-2021 SCO/Leonidas A1 Nic./Hoogkerk A2 13:00 Sportcomplex De Hoolt-Tuun OLDEHOLTPADE 11:25 Twan, Remco, Elina Hoogkerk
02-10-2021 Nic./Hoogkerk A2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 12:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:15
09-10-2021 Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) A1 Nic./Hoogkerk A2 12:30 Sportpark De Kamp OUDEGA GEM SMALLINGERLND 11:15 Birgit, Nick, Evert Hoogkerk
16-10-2021 Nic./Hoogkerk A2 DOS Kampen/Veltman A2 11:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 10:15
23-10-2021 Harich A1 Nic./Hoogkerk A2 12:30 HARICH HARICH 10:45 Lejanne, Lieke, Mike Hoogkerk
30-10-2021 Nic./Hoogkerk A2 VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS A1 12:30 Sportpark De Wijert GRONINGEN 11:45

A3

Aanwezig
Datum Wedstrijd Tijd Accommodatie Vertrek Rijden Vertrek vanaf
11-09-2021 Flamingo’s A1 Nic./Hoogkerk A3 12:30 Sportpark De Swadde BUITENPOST 11:00 Hannah, Jasper, Jelmer Hoogkerk
18-09-2021 Nic./Hoogkerk A3 OKO/BIES A2 11:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 10:15
25-09-2021 Boelenslaan/It Fean A1 Nic./Hoogkerk A3 10:00 Sportcomplex Boelenslaan BOELENSLAAN 08:45 Lisa, Luuk, Sytze Hoogkerk
02-10-2021 Nic./Hoogkerk A3 Drachten/Van der Wiel A2 10:30 Sportpark De Wijert GRONINGEN 09:45
09-10-2021 DWA/Argo A1 Nic./Hoogkerk A3 11:30 Kunstgrasveld, Winsum WINSUM GN 10:15 Maayke, Amber, Merijn in overleg
16-10-2021 Nic./Hoogkerk A3 Udiros A1 09:30 Sportpark De Wijert GRONINGEN 08:45
30-10-2021 Nic./Hoogkerk A3 Flamingo’s A1 11:00 Sportpark De Wijert GRONINGEN 10:15